Infomujemy, że od dnia 10 listopada 2022 r. nie będzie już możliwości dokonywania wpisów w dotychczasowych książkach prowadzonych w formie tradycyjnej (papierowej) chyba, że zaistnieją okoliczności uniemożliwiające czasowo prowadzenie elektronicznej książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym. Z dniem tym wprowadzamy elektroniczną książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym EKEP Polskiego Związku Łowieckiego.

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy.

W związku w wdrożeniem integracji Systemu dla kół łowieckich oraz Aplikacji ZIPOD – Zapraszamy myśliwych na  szkolenie w trybie on -line.

Przedstawimy zasady funkcjonowania rozbudowanego Systemu dla kół łowieckich.

Szkolenie zaplanowane jest w dniu 7 października ( piątek ) o godz. 10:00 oraz o 20: 30 za pomocą platformy Teams.

Zgłoszenia (adresy mailowe) proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę w zgłoszeniu umieścić dodatkowe informacje w postaci: przynależności do koła łowieckiego oraz okręgu PZŁ.

W dniu 17.09.2022 w Siemianowicach Śląskich odbył się II Finał Ligi Strzeleckiej PZŁ gdzie drużyna Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy zajeła V miejsce w klasyfikacji OPEN z wynikiem 3367/4000 pkt. W składzie drużyny ZO w Bydgoszczy był członek naszego koła kol. Bartłomiej Chlebowski, który indywidualnie zajął III miejsce w klasyfikacji powszechnej.

W dniu 30 lipca 2022 r. w Łącku odbył się Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III gdzie drużyna ZO w Bydgoszczy, w skład której wchodził członek naszego koła Bartłomiej Chlebowski, zdobyła drugie miejsce z 3446 na 4000 punktów. Kolega Bartłomiej Chlebowski będzie nas również reprezentował na zawodach strzeleckich w Siemianowicach Śląskich w Mistrzostwach Polski w klasie powszechnej, które odbędą się w dniach 6-7 sierpnia 2022 r.

Zarząd  Koła informuje, że w dniach 9-10 lipca 2022 r. odbędzie się kurs szacujących szkody łowieckie.  Chętnych prosimy o kontakt z sekretarzem koła do dnia 30.06.2022 r.