Zarząd  Koła informuje, że w dniach 9-10 lipca 2022 r. odbędzie się kurs szacujących szkody łowieckie.  Chętnych prosimy o kontakt z sekretarzem koła do dnia 30.06.2022 r.

III miejsce zespołowo w klasie powszechnej  z 1072 pkt. wywalczyli członkowie naszego koła w XVIII Mistrzostwach Okręgowych w strzelaniach myśliwskich w Łącku. Drużyna wystąpiła w składzie: Bartłomiej Chlebowski, Rafał Winkler, Marcin Wyrwiński. Ponadto indywidualnie Bartłomiej Chlebowski zajął I miejsce w klasie powszechnej z 415 pkt.

PLAN POLOWAŃ ZBIOROWYCH W OBWODZIE NR 227 "KOPCZYN" W SEZONIE ŁOWIECKIM 2021/2022

Polowania planowane w poblizu miejscowości: Padniewo, Padniewko, Przyjma, Palędzie Dolne, Huta Palędzka, Niestronno, Głęboczek, Wieniec, Wszedzień, Chabsko, Gozdawa, Baba, Dębno, Kopczyn, Bzówiec, Leśnik, Mielno, Mielenko, Józefowo, Wylatowo, Chałupska, Chwałowo, Palędzie Kościelne, Huta Padniewska, Parlin, Parlinek.

W dniu 28 sierpnia 2021 r. na terenie strzelnicy myśliwskiej w Łącku rywalizowały Koła Łowieckie zarejestrowane na terenie Powiatu Mogileńskiego. Każde koło reprezentowała pięcio osobowa drużyna, zawodnicy rywalizowali w konkurencjach śrutowych (oś, krąg, przelot, zając) i kulowych (rogacz i lis, dzik w przebiegu).

W zawodach brało udział 30 zawodników.