w sprawie:
1. Szkoleń w 2022 roku

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Bydgoszczy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom myśliwych planuje w nadchodzącym 2022 roku przeprowadzenie szkoleń oraz kursów doskonalących.

Planujemy przygotowanie kursów i szkoleń o następujących tematach:

- Reguły postępowania przy ograniczeniu populacji bobra europejskiego- osoby planujące odstrzał bobrów są zobowiązane do uczestnictwa w szkoleniu.

- Szkolenie Weterynaryjne dla myśliwych zgodnie z rozporządzeniem WE 853/2004 PE (ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego, tusz wprowadzanych na rynek). -

- Szkolenie z szacowania szkód łowieckich (luty-marzec),

- Szkolenie dla Sygnalistów Myśliwskich, - Szkolenie EKEP PZŁ, (mobilna elektroniczna książka polowań),

- Szkolenie dla instruktorów strzelectwa,

- Szkolenie dla prowadzących strzelanie,

- PRZYPOMINAMY: Szkolenie EKEP dla skarbników Kł (OBOWIĄZKOWE) (koniec stycznia- luty).


Prosimy o powiadomienie wszystkich członków Kół łowieckich i Myśliwych oraz przesłanie listy chętnych do uczestnictwa w ww. kursach jak też o zgłaszanie się indywidualnie do instruktora pod nr tel. 52 340 06 52. Terminy i opłaty za wyżej wymienione kursy będą podane po ustaleniu listy chętnych. Organizacja proponowanych szkoleń uzależniona będzie od zgłoszenia się minimalnej liczby uczestników (30 osób). Zobowiązuje się Zarządy Kół łowieckich do przesłania informacji zwrotnej do 15.01.2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór